Bela granitna ploščica iz poliranega kašmirskega naravnega kamna
ŠT. modela: Kašmirski beli granit
Dimenzija: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | Kašmirski beli granit |
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 20 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Uporaba | Talne obloge ali zunanja stena zgradbe |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni. |
| Absorpcija vode | Manj kot 0,39 % |
| Tlačna trdnost | do 180 MPa |
| Transportni paket | Leseni zaboji z zaplinjenimi |
| Specifikacija | Evropski standard kakovosti |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029390 |
| Proizvodna zmogljivost | 5000m2/mesec |
Opis izdelka
Naravni kamen, poliran/plamen G603/G602/G654/G687/G684/G682/kašmirska bela granitna ploščica za stensko fasado, pult, montažna kuhinjska tla, stena na prostem


Kašmirski beli granit je svetovno priljubljen, primeren za tla, obloge, pult itd.
1. Materiali in barve: beli granit
2. Izvor: Indija
3. Velikost: 30*30*1 cm/1,2 cm/2 cm, 30,5*30,5*1 cm/1,2 cm, 40*40*1 cm/1,2 cm/2 cm, 45,7*45,7*2 cm, 60*30/60*2 cm, 80 *40*2cm in tako naprej. Velikosti je mogoče prilagoditi tudi strankam.
4. Obdelava/končna obdelava: polirano, brušeno, flamirano, brušeno, klesano, peskano, starinsko, vodni curek itd.
5. Uporaba/uporaba: notranja in zunanja dekoracija, kot so tla, stene, vrtovi itd.
6. Paket: zaplinjeni leseni zaboji s peno ali plastiko
7. Plačilo: 30 % depozit T/T vnaprej, preostalih 70 % je treba plačati proti kopiji B/L po faksu ali e-pošti.
8. Dostava: V 20 dneh po prejemu pologa. (Ponovno potrjeno ob oddaji naročila. )
Druge kamnite ploščice




O nas
Xiamen SRS STONE je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.
Naše prednosti:
1) S TOVARNIŠKIMI NEPOSREDNIMI cenami.
2) Lastnik kamnoloma (G603, G654, G633, G682).
3) Strog sistem nadzora kakovosti.
4) Strokovna storitev in pravočasna dostava.
Če imate kakršna koli vprašanja, se obrnite na nas kadar koli.
| Uporaba: | Hotelska in druga projektna dekoracija, plošče, ploščice, pult, umivalnik, obroba kadi, pladenj za kad, mozaik, obloge, baluster, steber, tlakovanje, fontana, paviljon, vrata, Pohištvo, kip, kamnito korito, rezbarije itd. |
| Drugi granitni materiali: | Verde Ubatuba, Butterfly zelena, surova svila, Tan Brown, Baltic Brown, Black Galaxy, Emeral Pearl, Blue Pearl, Giallo Oranmental, Giallo Fiorito, Santa Cecilia, Giallo Sanfrancisco, Shanxi black, China Black, ZP Black, Sunset Gold, Maple leaf Rdeča, siva Sardo, Rosa Beta, Sanbao Rad, Xili rdeča, metuljasto modra, |
| Podrobnosti pakiranja: | Ploščice so pakirane s plastično peno znotraj in z zaplinjenim močnim lesenim zabojem zunaj. Plošče so pakirane z zaplinjenim močnim lesenim snopom in plastično folijo |
pogosta vprašanja
1. katere materiale je mogoče izbrati?
Naši materiali so vključeni v široko paleto, kot so tan rjava, kašmirska bela, imperialno rdeča, river bela, črna galaksija, baltsko rjava, modri biser, smaragdni biser, santa cecilia, giallo oranmental, giallo sanfrancisco, ubatuba, verde butterfly, giallo veneziano, javorjev list rdeča, sončno zlata, absolutno črna, G623, G603, G654, sprej bela, sončno bež, carrara bela, crema marfil, botinico classic, lighe emperador, temno emperador, krem srebrna itd.
2.kako poslati kamen?
Preverimo lahko ceno pošiljanja in podrobnosti glede na točno ime ciljnega pristanišča in poštno številko ter uredimo dostavo.
3.kako nadzorovati kakovost?
Imamo naše pregledane ljudi, ki imajo več kot 10 let izkušenj pri kontroli kakovosti kamna, sledili bi celotni proizvodnji
od izbire materiala do nakladanja.
4.kakšen je čas dostave?
Običajno potrebujemo približno 3 do 4 tedne za proizvodnjo, velika količina naročila pa bo delno odposlana, o urniku pa bomo dodatno razpravljali.
5.kakšen je rok plačila?
Sprejemamo T/T, LC in Western Union.
Priljubljena oznake: Bela granitna ploščica iz naravnega kamna iz kašmirja, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Jekleno sivi granit za kopalnico/kuhinjo/plošče/ploš...
-

Polirani modro sivi marmor Perth za talne obloge/pul...
-

Bel lesen marmor za talne ploščice
-

Poceni robnik iz sivega granita za paliside/path/sid...
-

Marmor Golden Dragon za tlakovanje talnih/stenskih p...
-

Marmor Calacatta Bluette za plošče/ploščice/tla/sten...






