Polirani modro sivi marmor Perth za talne obloge/pulte/stene
Velikost: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Debelina: 18 mm
Opis
Osnovne informacije.
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Polirana stopnja | Nad 90 stopinj |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni |
| Transportni paket | Močni leseni zaboji, zaplinjeni s peno |
| Specifikacija | Evropski standard kakovosti |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| Proizvodna zmogljivost | 10000m2/mesec |

| 1. Gradivo | Perth Blue Grey Marmor Polirane ploščice in plošče & Stenske ploščice za pulti Talne ploščice | |
| 2. Barva | Ocean Modra | |
| 3. Zaključna površina | Polirano, brušeno, peskano, obdelano s kislino itd | |
| 4. Razpoložljive velikosti | plošča: | 2400 x 1200 x 15/20/30 mm |
| ploščica: | 305x305 mm ali 12"x12"; 400x400 mm ali 16"x16" 457x457 mm ali 18"x18"; 300x600 mm ali 12"x24"; 600x600 mm ali 24"x24" itd |
|
| 5. Pakiranje | plošča: | plastika znotraj + močan leseni sveženj zunaj |
| ploščica: | pena znotraj + močni leseni zaboji za plovbo z ojačanimi trakovi zunaj | |
| 6. Čas izvedbe | 7-10 dni za prvi vsebnik po prejemu nakazila | |
| 7. MOQ | Dobrodošli v veleprodaji in maloprodaji. Ni omejitev glede količine. | |
| 8. Plačilni pogoji | 30 % depozit s T/T, 70 % stanje na vpogled v izvod B/L | |
| Zahod Unija | ||
| nepreklicni 100 % L/C na vpogled | ||
| 9. Vzorci | na voljo so brezplačni vzorci | |
| 10. Uporaba | notranja dekoracija, kot so tla, stene, pult, miza itd. | |
| 11. Potrdilo | SGS, CE, OBRAZEC A, SASO, COC | |
| 12. Prednosti | lasten kamnolom (G603, G654, G633, G682) + lastna tovarna + lastna strokovna ekipa QC | |

Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (San RongStone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.

(1) Več kot 15 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.







Priljubljena oznake: poliran perth modro siv marmor za tla/pult/stene, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna










