Marmor Golden Dragon za tlakovanje talnih/stenskih ploščic
Velikost: 600x600 mm
Gostota: 2,6 (g/cm³)
Debelina: 18 mm
Opis
Osnovne informacije.
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,6 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Uporaba | Pult ali umivalnik, ploščice ali stena |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Polirana stopnja | Nad 90 stopinj |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni |
| Površinska obdelava | Polirano, brušeno |
| Transportni paket | Penasta plastika in v zaplinjenem lesenem zaboju |
| Specifikacija | Evropski standard |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 6802939000 |
| Proizvodna zmogljivost | 50000m2 / mesec |

Marmor Golden Dragon za talne/stenske ploščice/pulti
1. Priljubljena velikost:
Ploščice: 30,5X30,5, 40X40, 45,7X45,7, 30,5X61, 61X61 cm
Plošče: 180 × 60/70/80/90 cm navzgor, 250 navzgor × 130 cm navzgor itd.
Razrez na velikost: 30×30, 60×30, 60×60,180×90, 100×100 cm
Pulti: 96"×26"×3/4" 108"×26"×3/4"
Druge velikosti so na voljo na vašo zahtevo
2. površinska obdelava:polirani, brušeni, zahteve strank
3. Toleranca debeline:± 1 mm za debelino
4. Čas dostave:7-10 dni po pologu za 1X20' GP
5. Pakiranje:
1) Notranje pakiranje: kartoni ali penasta plastika za tanke ploščice
2) Pakiranje: leseni zaboj/sveženj/paleta, primeren za plovbo
6. Uporaba:Tla, stene, pult

Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (San RongStone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.

(1) Več kot 15 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.







Priljubljena oznake: zlati zmajev marmor za tlakovanje talnih/stenskih ploščic, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna










