Polirani Century Ice Black Marmor za pulte/Vanitytops/Hotel Design/Flooring/Wall
ŠT. modela: Century Ice-flower marmor
Velikost: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | Century Ice-flower marmor |
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 20 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Transportni paket | Močni leseni zaboji, močne lesene palete |
| Specifikacija | Po vaši meri |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 6810999000 |
| Proizvodna zmogljivost | 50000PCS/mesec |

| Matrials | Naravni marmor |
| barva | Rjava, svetla cesarica |
| Izdelki | Plošče, ploščice, obrobe, okenske police, stopnice in dvižne stopnice, kuhinjski pulti, umivalne plošče, delovne plošče, stebri, stebri, robniki. Tlakovci, mozaik in obrobe, medaljon z vodnim curkom. |
| Velikosti (na voljo so ploščice) | 12' x 12" (305 x 305 mm), 24' x 24" (600 x 600 mm) |
| 300x300x20 mm, 600x600x20 mm | |
| 1300x150x20 mm, 1300x300x20 mm | |
| Velikosti (plošče so na voljo) | 180cmUpx60x1,5cm/2.0cm \ 180cmUpx65x1,5/2,0cm \ 180cmUpx70cmx1,5/2,0cm |
| 240cmUpx60x1,5cm/2.0cm \ 240cmUpxx65x1,5/2,0cm \ 240cmUpx70cmx1,5/2,0cm | |
| Uporaba | Uporablja se za tla, vzorec, stensko fasado, notranjo dekoracijo, pult |
| Površina | normalno polirano, tudi brušeno, peskano, brušeno, antikno, prano s kislino, krtačeno, pikirano, žagano, cepljeno, žlebljeno, bušeno, gobasto, itd. |
| Obdelava robov | Strojno rezanje, okrogel rob itd |
| Pakiranje | Lesen zaboj, paleta, primeren za plovbo |
| Plačilni pogoji | 1) 30% s T/T vnaprej, stanje s T/T proti kopiji B/L. 2) Drugi plačilni pogoji so na voljo po pogajanjih. |
| Naš sistem nadzora kakovosti vključuje samodejno zaznavanje in ročni pregled, sprejemamo vodilno mednarodno tehnologijo. Imamo izkušeno ekipo QC z več kot 10 ljudmi. Skrbno bodo zaznali kakovost kamna in specifikacije kos za kosom ter spremljali vsak proizvodni proces, dokler pakiranje ni končano, da bi zagotovili varnost izdelka v posodi | |
| Dobrodošli pri povpraševanju in obiščite našo spletno stran za več informacij o izdelkih | |

Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (San RongStone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.

(1) Več kot 15 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.









Priljubljena oznake: polirani ledeno črni marmor stoletja za pulti/praznične plošče/hotelski dizajn/talne obloge/stene, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












