Poljski čisto beli marmor za talne ploščice
Velikost: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Debelina: 16 mm
Opis
Osnovne informacije.
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 16 mm |
| tehnika | Naravno |
| Uporaba | za zid |
| Tickness Tolanece | +-1 mm |
| Kontrola kakovosti | Nad 90 stopinj |
| Čas dostave | 15-40 dni |
| Transportni paket | Leseni sveženj |
| Specifikacija | 120*240 cm |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029190 |
| Proizvodna zmogljivost | 5000m2/mesec |

Poliranje čistega belega marmorja za talne ploščice
Velikost:Ploščica: 300x300 mm, 300x600 mm, 400x400 mm, 600x600 mm itd. (18 mm debeline)
druge velikosti glede na zahtevo strank
Plošča: 600x1200-2800x180-300mm,700x1200-2800x180-300mm,800x1200-2800x180-300mm
Velika plošča: 1700x2800x180-300mm
Končaj:Polirano, brušeno, peskano, klesano, žagano itd
Pakiranje:Z močnimi lesenimi svežnji (za ploščo), lesenimi zaboji (za ploščice)
Kakovost:Zagotavljamo dobavo prvovrstnega kakovostnega materiala in visoko kakovostnih končnih izdelkov

Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (San RongStone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.

(1) Več kot 15 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.







Priljubljena oznake: čisti beli marmor za talne ploščice, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna










