Cena sintranega kamna
SINTERAN KAMEN, je izdelan iz naravnih surovin po posebnem postopku, stisnjen s stiskalnico več kot 10,000 ton (več kot 15,000 ton), v kombinaciji z napredno proizvodno tehnologijo in žgan pri visoki temperaturi več kot 1200 stopinj. Veliki-novi keramični materiali, ki si lahko privoščijo rezanje, vrtanje, brušenje in druge procese obdelave.
Opis
SINTERED STONE, is made of natural raw materials through a special process, pressed by a press of more than 10,000 tons (more than 15,000 tons), combined with advanced production technology, and fired at a high temperature of more than 1200 degree . Large-scale new ceramic materials that can afford cutting, drilling, grinding and other processing processes.
Hottest Sintered Stone Statuario
Opisi izdelkov
| ime | Statuario sintrani kamen |
| izdelki | Velike plošče |
| Površina | Polirano, mat |
| Dolžina | 2600x1200x6mm, 2400x1200x9mm, 2700x1200x9mm, 2700x1600x6mm, 3200x1600x12mm, 2600x800x15mm |
| Premer | 800mm,900, 1200mm, 1600mm, |
| Debelina | 6mm, 9mm, 12mm, 15 mm |
| Usoda | 2,5 g/cm3 |
| nalaganje | 3200x1600x12mm (150 pcs per container); 3200x1600x6mm (300 pcs per container); |
| Barve | Več kot 100 barv za izbiro, večina barv vključuje 3 kosi A plus B plus C |
| Aplikacija | Namizna plošča, pult, umivalne plošče, barska miza, stenska plošča, delovna plošča, recepcija, okenska polica, izdelki posebnega dizajna. |
| potrdilo | SGSCE |
| Vzorci | Free sample of size 100x100, 150x150mm could be provided |
Slike izdelkov







Sintrani kamen se uporablja predvsem na področju doma in kuhinjskih plošč. Kot nova vrsta na področju opremljanja doma ima pohištvo iz skrilavca v primerjavi z drugimi izdelki za opremo doma značilnosti velike velikosti, močne oblike, različnih barv, odpornosti na visoke temperature, odpornosti na obrabo, odpornosti na praske, proti-prodiranja , odpornost na kisline in alkalije, nič formaldehida, varstvo okolja in zdravje.




Pakiranje in nakladanje

Klepetajte zdaj!
Jessie Wong
Whatsapp:plus 86 189 50057601
E-naslov:srs@xiamensrs.com
Priljubljena oznake: cena sintranega kamna, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












