Velike porcelanske plošče Pietra Grey
Velikost: 3000 X 1600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Debelina: 18 mm
Opis
Osnovne informacije.
| Velikost | 3000 x 1600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| Tehnika | Umetno |
| Uporaba | Pult ali umivalnik, ploščice ali stena |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Polirana stopnja | Nad 90 stopinj |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni |
| Transportni paket | Penasta plastika in v zaplinjenem lesenem zaboju |
| Specifikacija | 3000 x 1600 mm |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 6802939000 |
| Proizvodna zmogljivost | 50000m2/mesec |
Opis izdelka
Velika plošča iz sintranega kamna iz porcelana Pietra Grey za pulte, umivalnike, ozadje, stenske ploščice talne ploščice
1.Plošče iz sintranega kamna v velikosti 1620x3240x12mm so zasnovane za svet pohištva,
kot vodoravne površine, od miz do kuhinjskih in kopalniških delovnih površin.
Estetske vrline in velika velikost ponujajo veliko umetniško prednost,
zagotavlja kontinuiteto materiala skozi celotno postavitev v prefinjenih naravnih odtenkih.
Radi bi predstavili naše novo študijsko gradivo -Sintrani kamen.
Sintrani kamen je blizu materialu iz porcelana, vendar ne materialu iz porcelana. Ker:
| 1 | Končni stroj je drugačen | Sintrani kamen je treba dokončati s samodejnim visoko naprednim strojem in stroj je treba uvoziti. Toda porcelan ni potreben. |
| 2 | Komponenta Drugačna | Sintrani kamen vključuje silicijev dioksid, anorganski prah, glinenec, visokotemperaturno kalcinacijo in tehniko stiskanja pri valjanju itd. Porcelan vključuje anorganski, feldspar prah itd. |
| 3 | Velikost drugačna | Sintrani kamen je lahko velika plošča velikosti 1620x3240 mm, vendar je porcelan le 1000x1000 mm; |
| 4 | Debelo Različno | Sintrani kamen je lahko 3 mm, 6 mm, 12 mm, vendar je porcelan 10 mm; |
V skladu z zgornjimi razlogi,
Sintrani kamen je zelo primeren za mizo, kuhinjski pult, stensko ozadje itd
in naredi notranjo dekoracijo bolj neverjetno veličastno.
In zdaj naravni beli marmor Calacatta in luksuzni kamen Azul Macobus staneta preveč,
zato je vse več strank priljubljenih pri uporabi sintranega kamna namesto naravnega belega marmorja Calacatta in luksuznega kamna Azul Macobus.
2. Končni izdelki


Naše storitve

pogosta vprašanja
1.) Ali je vzorec brezplačen?
Da, brezplačen vzorec je mogoče poslati za testiranje kakovosti.
2.) Kaj je MOQ?
Običajno je naš MOQ zabojnik 1x20ft in ga je mogoče mešati. Je pa po dogovoru, še kakšna manjša količina
je sprejet.
3.) Ali lahko ob oddaji naročila obiščemo vašo tovarno, da pregledamo blago?
Da, vaš obisk je zelo cenjen.
4.) Zakaj SRS kamen?
Za vas nudimo rešitev in storitev v enem koraku. Profesionalni dobavitelj in proizvajalec gradbenih konstrukcij,
krajinski tlaki, kuhinjske in kopalniške plošče.
Prevleke: marmorna tla, granitne stenske ploščice, obloge, notranje stopnice.
Kuhinjska plošča, umivalnik, kamnito korito, kuhinjska omarica.
Vrtni tlak, kockasti kamen, tlakovanje terase, obloga bazena, plošče itd.
Več kot 20 let si SRS stone prizadeva svojim strankam zagotoviti najboljše storitve.
Priljubljena oznake: velike plošče pietra sive porcelanaste plošče, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












