Kuhinjski pult Calacatta Quartz
Pulti iz umetnega kremena so kuhinjski pulti in kopalniški pulti iz umetnega kamna po meri kupcev. Zaradi lastnosti močne plastičnosti, bogatih barv in majhne barvne razlike se umetni kamen pogosto uporablja pri dekoraciji domov, zgradb, dvoran in javnih zgradb.
Opis
Kuhinjski pult Calacatta Quartz
Predstavitev proizvodnje
| Ime | Kuhinjski pult Calacatta Quartz |
| Debelina | 12 mm 15 mm 18 mm 20 mm 25 mm 30 mm |
| Velikost plošč | 3200x1600mm/126"x63" 3000x1400mm/118"x55" 3000x700mm/118"x27.5" 2500x800mm/98"x31" |
| Rezanje na velikosti | 300x300mm 300x600mm 400x400mm 600x600mm |
| Certifikat | CE(EU) ISO Green Guard Green Guard Gold NSF |
| Stopnja trdote | 6~7 mj |
| Absorpcija vode | 0.01 odstotka -0.02 odstotka |
| Stiskalni Steny | 182 ~ 207 Mpa |
| Pult | 110"x26" 110"x36" 110"x42" 110"x52" 110"x4" 110"x6" |
| Končaj | Polirano brušeno (prilagojeno) |
| Zmožnost dobave | 3, 000, 000SQM/leto |





Imamo veliko serij kremenčevega materiala za možnosti, z več kot 300 barvami, ko imate kakršne koli interese, vas prosimo, da stopite v stik z mano. Poslal vam bom katalog v izbor. Hvala vam.
Kontakt: gospa Jessie
Mobilni/Whatsapp/Wechat:plus 86 18950057601
E-naslov:srs@xiamensrs.com
Priljubljena oznake: kuhinjski pult iz kremena calacatta, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna










