Ploščica v obliki pahljače v mrežastem belem mozaiku iz belega marmorja Carrara
Garancija: 3 leta
Poprodajne storitve: spletna tehnična podpora
Kraj izvora: Fujian, Kitajska
Opis
Pregled
Atributi, specifični za industrijo
| Zmogljivost projektne rešitve | 3D oblikovanje modela |
| Aplikacija | Hotel |
| Slog oblikovanja | Moderno |
| oblika | Nepravilno |
Drugi atributi
| Garancija | 3 leta |
| Poprodajne storitve | Spletna tehnična podpora |
| Kraj izvora | Fujian, Kitajska |
| Funkcija | Parket |
| Velikost | 30 X 30 mm |
| Slog | Evropi |
| Priložnost | Notranja stena |
| Blagovna znamka | SRS |
| Številka modela | SRS-M005 |
| Velikost | 30 x 30 mm |
| Debelina | 0.8 cm |
| Uporaba | zid |
Pakiranje in dostava
Vrsta paketa: z močnim, plovnim in zaplinjenim lesenim zabojem.
Zmožnost dobave
Zmogljivost dobave: 5000 kvadratnih metrov/kvadratnih metrov na mesec
Podrobnosti produkta

| Materiali | Italijanski beli marmor Bianco Carrara Italijanski beli marmor Bianco Carrara čip |
| velikost | 15 × 15 mm, 10 × 10 mm, 5 × 5 mm, 10 × 8 mm itd. Drugo (lahko prilagodite na zahtevo) |
| Velikost lista | 300x300mm, 600x600mm, 1000x1000mm, 1000x2000cm itd. (lahko se prilagodi na zahtevo) |
| oblika | Kvadratni, pravokotni, okrogli, črtasti, diamantni, nepravilni, zlomljeni kosi itd |
| Debelina kamna: | 7mmsteklo+kamen: 8mmDrugo (5-30mm, lahko prilagodite na zahtevo) |
| Površinska obdelava | Polirano, brušeno, sušilno, krtačeno, pranje s kislino, pršenje s peskom itd. |
| Podprto | Papir + mreža iz vlaken |
| Pakiranje | Škatla + lesen zaboj/paleta |








Priljubljena oznake: ploščice v obliki pahljače v mrežastem belem mozaiku iz belega marmorja carrara, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna











