Iranska srebrna travertinska plošča iz travertina za stenske ploščice iz srebrnega travertina
Zmogljivost projektne rešitve: drugo
Uporaba: hotel, stanovanje, poslovna stavba, športna prizorišča, objekti za prosti čas
Slog oblikovanja: sodoben
Opis
Pregled
Atributi, specifični za industrijo
| Zmogljivost projektne rešitve | drugi |
| Aplikacija | Hotel, stanovanje, poslovna stavba, športna prizorišča, objekti za prosti čas |
| Slog oblikovanja | Moderno |
| Površinska obdelava | Polirano |
| Kamnita oblika | Velika plošča |
Drugi atributi
| Garancija | 1 leto |
| Poprodajne storitve | NIČ |
| Kraj izvora | Fujian, Kitajska |
| Blagovna znamka | SRS |
| Številka modela | SRS-srebrni travertin |
| Vrsta marmorja | Travertin |
| Ime kamna | Srebrni travertin |
| Vrsta | Marmor |
| KAKOVOST | STANDARD RAZREDA |
| Uporaba | Notranja talna in stenska dekoracija |
| Aplikacija | Hotelska stena |
| Dokončano | poljski |
| Debelina | 1,8 cm |
| Barve | Srebrni travertin |
| Prilagajanje | ja |
| oblika | Kot je bilo zahtevano |
| Paket | Standardna lesena paleta |
Pakiranje in dostava
Vrsta paketa: močan zaplinjen lesen sveženj ali lesen zaboj
Zmožnost dobave
Zmogljivost dobave: 9000 kvadratnih metrov/kvadratnih metrov na mesec, dovoljena je večja količina
Opis izdelka

| ime izdelka | Naravni srebrno sivi marmor travertin |
| Matrije | Naravni travertin |
| barva | siva |
| Debelina | 15 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm ali po meri |
| Velikosti plošč | 1800upx600mm ; 1800upx650mm ; 1800upx700mm |
| 2400upx600mm ; 2400upx650mm ; 2400upx700mm | |
| Velikosti ploščic | 300 x 300 mm; 600x600 mm; 450x450 mm in poljubne velikosti |
| Površina |
Polirani, brušeni ali prilagojeni |
| Obdelava robov | Strojno rezanje, okrogel rob itd |
| Pakiranje | Lesen zaboj, paleta, primeren za plovbo |







Priljubljena oznake: Iran srebrna travertinska plošča travertinska tla srebrna travertinska stenska ploščica, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna









