Zelena marmorna plošča iz kitajskega ledenega žada
ŠT. modela: SRS-zeleni MARMOR
Velikost: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | SRS-Zeleni MARMOR |
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| tehnika | Naravno |
| Uporaba | Tlakovanje, tla ali zunanja stena zgradbe |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Polirana stopnja | Nad 90 stopinj |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni. |
| Transportni paket | Lesen zaboj |
| Specifikacija | SGS, izvozni evropski tržni standard |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029390 |
| Proizvodna zmogljivost | 15000m2 na mesec |
Opis izdelka
Kitajska zelena marmorna plošča Ice Jade za tla in stene v ozadju
Specifikacije, kot sledi:
1) Zaključki: polirani, brušeni, flamirani, peskani, žagani, brušeni, klesani
2) Vrste: granitne stenske plošče in granitne talne ploščice ali granitni tlakovci, granitne plošče, granitne plošče, granitne kocke, granitne robnike, granitne stopnice,
3) Izreži na velikost:
Ploščica:
12" X 12" ali 300 X 300 mm
16" X 16" ali 400 X 400 mm
18" X 18" ali 457 X 457 mm
12" X 24" ali 300 X 600 mm:
Debelina: 1.0, 1,2, 1,5, 2.0, 2,5, 3.0 cm itd.
Plošča:
Majhna granitna plošča: 1200 ~ 2400 x 600 / 700 x 20 / 30 mm itd
Velika granitna plošča: 2400 ~ 3000 x 1200 ~ 2000 x 20 mm
Tlakovci:
100x100x50Mm, 100x100x100Mm, 400x200x50Mm, 200x100x100Mm itd. ali po meri.
4) Debelina: 10cm, 1,2cm, 1,8cm, 2cm, 3cm itd.
5) Toleranca debeline: +_1 mm
6) Stopnja poliranja: nad 90
7) Pakiranje: zaplinjen lesen zaboj
8) MOQ: ena 20 polna posoda
9) Zunanje pakiranje: Lesen zaboj.
10) FOB Xiamen, CIF, CFR






O nas
Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (Jinjiang Sanrong Stone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.
Naše prednosti:
1) S TOVARNIŠKIMI NEPOSREDNIMI cenami.
2) Lastnik kamnoloma (G603, G654, G633, G682).
3) Strog sistem nadzora kakovosti.
4) Strokovna storitev in pravočasna dostava.
Če imate kakršna koli vprašanja, se obrnite na nas kadar koli.
Kontaktna oseba: Saskia
| Uporaba | Hotelska in druga projektna dekoracija, plošče, ploščice, pult, umivalnik, obroba kadi, pladenj za kad, mozaik, obrobe, baluster, steber, tlakovanje, fontana, gazebo, vrata, Pohištvo, kip, kamnito korito, rezbarije itd. |
| Drugi granitni materiali: | G603 Luna Pearl, G602, G623-Rosa Beta, G654 Sesame Black, China Black, G682 rjasto rumena, G684 Black bazalt, Shanxi Black, Mongolian Black, G664, G687, G562-Maple Red, Tiger Skin Red, Tiger Skin White, Xili Red, Indian Red, Kashimire Gold, Saphire Brown, Imperial Gold, Absolute Black, Black Galaxy, Baltic Brown, Blue Pearl, Cafe Imperial, Tan Brown, Butterfly Blue, Ubatuba, |
| Podrobnosti pakiranja: | Ploščice so pakirane s plastično peno znotraj in z zaplinjenim močnim lesenim zabojem zunaj. Plošče so pakirane z zaplinjenim močnim lesenim snopom in plastično folijo |
| Glavna tržnica | ZDA, Velika Britanija, Kanada, Avstralija, Rusija, Zahodna Evropa, Vzhodna Evropa, Srednji vzhod, Južna Amerika itd. |
Priljubljena oznake: kitajska ledeno zelena marmorna plošča, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












