Okrogla mizica za čaj in kavo iz poliranega marmorja
ŠT. modela: SRS
Dimenzija: 600x600 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | SRS |
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 20 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Material | Marmor |
| Čas dostave | 20 dni |
| Transportni paket | Močan lesen zaboj |
| Specifikacija | Evropski trg |
| Blagovna znamka | srs kamen |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029390 |
| Proizvodna zmogljivost | 500m2/dnevno |
Opis izdelka
| Ime izdelkov: | Okrogla mizica za čaj in kavo iz poliranega marmorja | |
| Material | Granit, marmor, kremenčev kamen | |
| barva | Veliko barv po vaši izbiri | |
| Površina | Polirano, brušeno ali prilagojeno | |
| Priljubljena velikost | Kuhinjski pult | 108'' x 25.5",98'' x 25.5'',96'' x 25.5'',96''-108'' x 24'', 96''-108'' x 26'', itd. (Druge velikosti je mogoče prilagoditi) |
| Kopalniški umivalnik | 25" x 22" ,31" x 22", 37" x 22" , 49" x 22 ,61" x 22" (Druge velikosti je mogoče prilagoditi) z ali brez keramičnega umivalnika itd. |
|
| Otok pulta: | 36" × 84", 36" × 96", 36" × 108" itd. (Druge velikosti je mogoče prilagoditi) |
|
| Bar s prigrizki na pultu | 12 "x 96", 16" x 96", 108" x 18" itd. (Druge velikosti je mogoče prilagoditi) |
|
| Bar vrh | 96" x 13",96" x 24", itd. (Druge velikosti je mogoče prilagoditi) | |
| Brizgi: | 4'' ali 6'' itd. | |
| Debelina | 3/4", 1-1/4",3/4"+3/4", 2 cm, 2,5 cm, 2 cm +2 cm, 3 cm itd. | |
| Prilagojeno | Prosimo, pošljite nam načrt kuhinje, za vas bomo oblikovali CAD risbe! | |
| Rob končan | Lahek, ravno poliran, polovični bullnose, polni bullnose, 1/4" poševni vrh, 3/8" poševni vrh, 3/8" radius vrh, ogee itd. (lahko se prilagodi glede na zahteve kupcev) | |
| Kontrola kakovosti | Strokovni QC preveri kose za kosi strogo pred pakiranjem. 1) Polirana stopnja: 85 ali več 2) Toleranca debeline: -2/+1 mm 3) Diagonalna toleranca: +/-1 mm 4) Toleranca ravnosti površine: +/-0.3mm 5) Toleranca navpičnosti sosednjih robov: +/-0.5 mm, natančno rezanje s strojem za rezanje z infrardečimi žarki |
|
| Certifikat kakovosti | CE, SGS | |
| Garancija | 10 let omejene garancije | |
| Podrobnosti pakiranja | 1) Notranja embalaža: karton ali penasta plastika (polistiren). 2) Izven embalaže: Močna lesena embalaža, primerna za plovbo, z zaplinjevanjem. zunaj ojačen s kovinskimi trakovi. |
|
| Podrobnosti dostave | 1) Čas dostave: 10 ~ 15 dni po potrditvi naročila. 2) Pristanišče za pošiljanje: pristanišče Xiamen, Kitajska |
|
| Lastnosti izdelka | 1) Visoka trdota in odpornost na visoke temperature 2) Visoka odpornost na kislino 3) Visoka odpornost na praske in visoka upogibna trdnost 4) Visoka stopnja požarne zaščite 5) Enostavno čiščenje in vzdrževanje 6) Okolju prijazen |
|






Priljubljena oznake: poliran marmorni blok, kvadratna okrogla miza za čaj, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












