Naravni kamen, polirane bele Volakas marmorne plošče
ŠT. modela: bela volaka
Dimenzija: 600x600 mm
Gostota: 2,6 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | Bele Volake |
| Velikost | 600x600 mm |
| Gostota | 2,6 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Uporaba | Talne obloge ali zunanja stena zgradbe |
| Debelina Tolanece | +- 1 mm |
| Kontrola kakovosti | Vse izdelke preveri izkušen QC, nato PA |
| Čas dostave | 15 ~ 40 dni. |
| Transportni paket | Leseni zaboji z zaplinjenimi |
| Specifikacija | Evropski standard kakovosti |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029390 |
| Proizvodna zmogljivost | 2000m2/dan |
Opis izdelka
Bela marmorna polirana Volakas bela talna ploščica za talne obloge / stopnice / okenske police / pulti
Informacije o materialu
Opis: Volakas White je vrsta dolomitnega belega marmorja grškega izvora, pogosto se uporablja kot notranja stena, tla in druga dekoracija, z belim ozadjem in sivimi, vijoličnimi, rožnatimi in včasih rjavimi žilami.
Zelo tesno sodelujemo z našimi grškimi rudarji in redno uvažamo že več kot desetletja. Bel marmor Volakas lahko ponudimo v obliki plošč, ploščic, pultov, delovnih pultov, umivalnikov, razrezanih na velikost in drugih končnih izdelkov.
Uporaba: Kuhinja, kopalnica, okolica kamina, stebri, vaze, letve itd.
Na voljo velikosti
ploščice
12" x 12" (305 x 305 mm) / 300 x 600 mm
16" x 16" (406 x 406 mm) / 400 x 400 mm
18" x 18" (457 x 457 mm) / 450 x 450 mm
24" x 24" (610 x 610 mm) / 600 x 600 mm
12" x 24" (305 x 610 mm) / 300 x 600 mm
Plošče
48" navzgor x 96" navzgor / 1200 mm navzgor x 2400 mm navzgor
24" x 72" navzgor / 600 x 1800 mm navzgor
24" x 96" navzgor / 600 x 2400 mm navzgor
Debelina na voljo v 18 mm, 20 mm (3/4"), 30 mm (1 1/4")
Pulti
96" x 26" / 108" x 26"
72" x 36" / 78" x 36" / 96" x 36"
25" x 19"/22" , 31" x 19"/ 22", 37" x 19"/22", 49" x 19"/22", 61" x 19" /22"
Debelina je na voljo v 3/4" in 1 1/4"
Rezanje na velikost je na voljo glede na zahteve
Dobavljivi zaključki
Polirani
Izbrušena
Padel
Vodni curek
Bushhammered
Krtačeno
Peskanje
Naravna razcepka
Razstava izdelkov




Priljubljena oznake: naravni kamen polirani beli volakas marmorne plošče ploščice, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












