Marmorna kamnita tla vodni curek vzorec medaljon mozaik ploščice
ŠT. modela: Medaljonske mozaične ploščice
Dimenzija: 800x800 mm
Gostota: 2,7 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | Medaljonske mozaične ploščice |
| Velikost | 800x800 mm |
| Gostota | 2,7 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| tehnika | Naravno |
| Prevoz | Paket Leseni zaboj |
| Specifikacija | 305 x 305 x 10 mm |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Kitajska |
| oznaka HS | 68029390 |
| Proizvodna zmogljivost | 5000 kompletov/mesec |
Opis izdelka
Naravni marmor, poliran kamen vodni curek mozaik vzorec medaljon talne ploščice za projekt talne dekoracije
1. Informacije o izdelku.
| Material: | Naravna marmorna barva po želji |
| Površinsko obdelana: | Polirano, flamirano, brušeno, cepljeno, brušeno, peskano, Izklesano, izklesano, gobasto itd. |
| barva: | Bela, črna, rumena, rjasta, rdeča, roza, zelena, siva, rjava, modra itd. |
| Dimenzija: | Standardne velikosti: Vzorec: 300 x 300 x 4/5/8 mm, 457 x 457 x 4/5/8 mm, 610 x 610 x 4/5/10 mm itd. Ploščice: 305X305 X10mm, 305X610X10mm, 400X400X10mm, 600X300X10mm. Na voljo so prilagojene velikosti |
| Vroča prodaja: | Emperador goid, guangxi bela, beli žad, kristalno bela, bursa bež, roza bež, moca bež, rdeča smetana, belo lesno zrnato, sivo lesno zrnato, mlečno rumena, medeni oniks, oranžno rdeča, guang rumena, guang rdeča, lesna zrna rumena, mavrično rdeča, ahatno rdeča, koralno rdeča, cian siva, svetlo emperador, večbarvna siva, hang rjava, črni gozd, kava, laurent rjava, nero marquina, temni emperador itd. |
| Uporaba: | Notranja in zunanja dekoracija, hotel, stanovanjski objekt, trg itd. |
| Nadzor kakovosti: | Toleranca debeline: +/-0.5 mm, +/-1 mm; Vse izdelke 100 % pregleda izkušen QC |
| MOQ: | Majhna naročila sledi so dobrodošla. |
| Paket: | Standardni izvozni paket za plovbo (Notranji: plastična folija in pena; Zunanji: zaboji ali palete iz masivnega lesa.) |
Izdelek |
Stenske ploščice z vzorcem za kuhinjo in kopalnico |
| Material | Naravni kamen iz marmorja |
| Velikost lista | Velikost lista: 305*305 mm ali 12"x12" Debelina: 6 mm (5/16"), 8 mm (0.3125"), 10 mm (3/8"), 12 mm (1/2"), 20 mm (3/4") Izrezane na velikost ali druge velikosti po meri |
| Velikost čipa | 10x10mm(3/8"x3/8"),15x15mm(5/8"x5/8"),20x20mm(3/4"x3/4"),25x25mm(1"x1"),30x30mm({{24} }/4"x1 1/4") itd., Debelina 7 mm (5/16") do 15 mm (5/8") |
| Površina končana | Polirano, brušeno, flamirano, razcepljeno, pikirano, brušeno, klesano, žagano, peskano, gobasto, brušeno, kislo pralno površino. |
| Vrhunski material | Italija Bianco carrara bela, Calacatta zlata, Calaeatta, Dark emperador, Light emperador, Cream Marfil, Kristalno bela, Thassos bela, Nero margiua, Medeni kamen oniks |
| Mozaični vzorec | Kvadratna, košarasta, mini opeka, moderna opeka, ribja kost, podzemna železnica, šesterokotnik, osmerokotnik, mešana, velika pahljača, okrogel peni, ročno prirezan, tesserae, naključni trak, rečne skale, 3D zaobljeni, vetrnica, romboid, okrogel mehurček, krog mehurček, Zloženo itd |
| Aplikacija | Stene in tla, notranji/zunanji projekti, kuhinjska hrbtna plošča, kopalniške talne obloge, tuš kabina, pult, jedilnica, vhod, hodnik, balkon, spa, bazen, fontana itd. |
| Pakiranje | Papirnata vrečka + Zaščita folije + Lesen zaboj 5 kosov/papirnato vrečko, 72 papirnatih vrečk/leseni zaboj |
| Zmogljivost | 30000m2 na mesec |
2. Naše prednosti
(1) Več kot 9 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.
3. Informacije o podjetju
Xiamen SRS STONE je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.
4. Končni izdelki






5. Pakiranje in pošiljanje

6. Naše storitve

7. Pogosta vprašanja
1.) Ali je vzorec brezplačen?
Da, brezplačen vzorec je mogoče poslati za testiranje kakovosti.
2.) Kaj je MOQ?
Običajno je naš MOQ zabojnik 1x20ft in ga je mogoče mešati. Je pa po dogovoru, še kakšna manjša količina
je sprejet.
3.) Ali lahko ob oddaji naročila obiščemo vašo tovarno, da pregledamo blago?
Da, vaš obisk je zelo cenjen.
4.) Zakaj SRS stone?
Za vas nudimo rešitev in storitev v enem koraku. Profesionalni dobavitelj in proizvajalec gradbenih konstrukcij,
krajinski tlaki, kuhinjske in kopalniške plošče.
Prevleke: marmorna tla, granitne stenske ploščice, obloge, notranje stopnice.
Kuhinjska plošča, umivalnik, kamnito korito, kuhinjska omarica.
Vrtni tlak, kockasti kamen, tlakovanje terase, obloga bazena, plošče itd.
Več kot 20 let si SRS stone prizadeva svojim strankam zagotoviti najboljše storitve.
Priljubljena oznake: marmorna kamnita tla vodni curek vzorec medaljon mozaik ploščice, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Kitajski Poceni Marmor moulding borders
-

Nano kristalizirana steklena plošča Črna nano stekle...
-

Cena stopnic iz marmorja. Klasično stopnišče. Luksuz...
-

Jura bež apnenec za stenske obloge/stopnišča/talne o...
-

Priljubljeni vzorci talnih medaljonov s poliranim vo...
-

Pravokotni umivalnik iz belega marmorja Carrara






