Orientalski beli marmor za tla/stene
ŠT. modela: Baoxing
Velikost: 300x300 mm
Gostota: 2,6 (g/cm³)
Opis
Osnovne informacije.
| Model ŠT. | Baoxing |
| Velikost | 300x300 mm |
| Gostota | 2,6 (g/cm³) |
| Debelina | 18 mm |
| Tehnika | Naravno |
| Absorpcija vode | Nižje 0,30 % |
| Tlačna trdnost | 100 MPa |
| Razred a | Konkurenčna cena |
| Strpnost | +/-1 mm |
| Drugi slog | Marmor |
| Uporaba | Talne obloge, pult, stene |
| Transportni paket | Močni leseni zaboji, močne lesene palete |
| Specifikacija | CE RoHS |
| Blagovna znamka | SRS |
| Izvor | Fujian, Kitajska |
| oznaka HS | 68029190 |
| Proizvodna zmogljivost | 10000m2/mesec |

Običajna velikost ploščic:
12" X 12" ali 305 X 305 mm, 16" X 16" ali 400 X 400 mm, 18" X 18" ali 457 X 457 mm, 12" X 24" ali 300 X 600 mm, 24" X 24" ali 600 X 600 mm
Debelina: 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 30 mm,
Skupna velikost plošč:
Velike plošče: 2400 mm navzgor x 1200 mm navzgor
Polplošče: 1500-2700 mm x 600-800 mm
Debelina: 20 mm, 30 mm, 40 mm itd

Xiamen SRS Trading Co., Ltd. (San RongStone Industry Co., Ltd.) je zanesljiv in vodilni proizvajalec in izvoznik izdelkov iz naravnega kamna, vključno z granitom, marmorjem, bazaltom, skrilavcem, peščenjakom, apnencem in travertinom itd.
Naši glavni izdelki so naslednji:
Notranjost: pult, otok, umivalnik, bar, kopalna kad, umivalnik, talne in stenske ploščice, stopnice in dvižni vod, okenske police itd.
Zunanjost: tlakovci, robniki, kocke, tlakovci, obrobe, stenske obloge, vrtni kamen itd.
Rezbarije: kamin, človeška skulptura, fontana, miza in klop, svetilka, obrtna dela itd.
Drugo: mozaiki in vzorci, nagrobniki in spomeniki itd.

(1) Več kot 15 let izkušenj pri izdelavi in izvozu spomenikov, nagrobnikov, nagrobnikov in nagrobnikov.
(2) Različne barve kamna iz domačega (Kitajska) in čezmorskih za vaš izbor.
(3) Moč/pravočasno sodelovanje, vrhunska storitev pred prodajo in po prodaji.
(4) Odlične komunikacijske sposobnosti naših delavcev, prodajalcev in vodje.
(5) Visoka kakovost izdelkov s konkurenčno in sprejemljivo ceno.









Priljubljena oznake: orientalski beli marmor za tla/stene, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna












